تبلیغات
معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) - مطالب اردیبهشت 1395

منوی اصلی

برگزاری جشن نیمه شعبان در واحد یادگارامام خمینی (ره) شهرری

. . .

برگزاری نشست هم اندیشی کانون های دانشجویی واحد یادگار امام (ره) شهرری

 به همت معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری؛اولین نشست هم اندیشی کانون های دانشجویی در سالن کنفرانس حوزه فرهنگی اجتماعی برگزار گردید.

در این نشست صمیمی که با حضور حداکثری اعضای کانون ها همراه بود؛دکتر عبدالرضا فرهادیان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) ضمن تقدیر از فعالیت های فرهنگی دانشجویان؛به ویژه کانون تابش در برگزاری مراسم دومین سالگرد تدفین شهدای گمنام این واحد دانشگاهی؛بر لزوم تخصصی شدن فعالیت کانون های دانشجویی تأکید کرد.

دکتر فرهادیان در ادامه بر لزوم در نظر گرفتن تقویم آموزشی در برنامه ریزی فرهنگی کانون ها؛ارائه ی طرح های جدید برای اطلاع رسانی و لزوم و اهمیت همدلی بیشتر دانشجویان فعال فرهنگی تاکید کرد .

در ادامه ی این نشست دکتر سیدمحمد رضا میرخان مشاور ریاست و مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) شهرری نیز ضمن تشکر از فعالیتهای فرهنگی گروه تابش در مراسم سالگرد تدفین شهدای گمنام واحد گفت: کانون های فرهنگی دانشجویان با هدف  پاسخگویی به نیازهای متنوع و رشد خلاقیت های فرهنگی دانشجویان در جهت نیل به ارزش های متعالی اسلامی در دانشگاه ها تشکیل و امیدواریم این کانون ها در انجام کارهای فرهنگی دانشگاه موفق عمل نمایند.

دکتر میرخان در پایان سخنان خود ضمن لزوم حمایت همه جانبه از دانشجویان فعال در عرصه های فرهنگی بر حضور بیشتر دانشجویان در انجام  کارهای فرهنگی در تاکید کرد.

در ادامه ی این جلسه اعضای فعال کانون های دانشجویی به بیان دیدگاه ها؛پیشنهادات و انتقادات پرداختند

لازم به ذکر است در این جلسه اعضای کانون های تابش؛قادمون؛آینه؛فیلم و عکس؛فار و پازل حضور داشتند.

. . .

برگزاری نمایشگاه افغانستان‌شناسی در واحدیادگار امام خمینی (ره)شهرری

 

 

به همت معاونت دانشجویی فرهنگی واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری ؛نمایشگاه افغانستان‌شناسی با هدف شناسایی فرهنگ و آداب و رسوم افغانستان با حضورو تلاش دانشجویان افغانستانی شاغل به تحصیل در واحد یادگار امام  خمینی (ره)شهرری در حال برگزاری ست.

«محمدجواد انصاری» مسئول نمایشگاه افغانستان‌شناسی؛با بیان اینکه این نمایشگاه با هدف معرفی فرهنگ و تمدن افغانستان برگزار می‌شود، عنوان کرد: برای معرفی آداب و رسوم افغانستان و تغییر نگاه‌های منفی این نمایشگاه برگزار خواهد شد. وی با اشاره به ساخت ماکت‌هایی از سراسر افغانستان شامل هرات تا بدخشان، خاطرنشان کرد: از غرفه‌های این نمایشگاه غرفه باستان‌شناسی است که در آن دانشجویان با ساخت ماکت‌هایی از آثار باستانی افغانستان از جمله مجسمه بودا، پل مالان گوشه ای از فرهنگ غنی افغانستان را در معرض دید علاقه مندان قرار می دهند. مسئول نمایشگاه افغانستان شناسی با اشاره به برگزاری این نمایشگاه از 25 لغایت 29 اردیبهشت در دانشگاه یادگار امام (ره)، شهرری گفت: در این نمایشگاه به معرفی شاعران افغانستانی که زادگاه و یا مزار آنها در افغانستان است از جمله سنایی غزنوی، عارف بلخی، خواجه عبدالله انصاری می‌پردازیم.

انصاری در پایان گفت: نمایش دستاوردهای تیم‌های رباتیک دانشجویان افغانستانی، آثار باستانی و مشاهیر علمی، هنرهای سنتی، غذاها و لباس‌های محلی، نمایش سنگ‌‌های از معادن افغانستان و معادن نفت و گاز از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه است.

. . .

برگزاری اردوی کاشان ونیاسروی‍‍ژه دانشجویان خواهر وکارکنان

 

اردوی  سیاحتی کاشان و نیاسر ویژه خواهران دانشجووکارکنان واحد یادگار امام خمینی(ره) شهرری به همت معاونت دانشجویی و فرهنگی درسه روز وسه گروه مختلف برگزار گردید.

این اردو با هدف  ایجاد روحیه سازگاری و انعطاف پذیری در کنار دیگران و آشنایی هرچه بیشتر با فرهنگ، آداب و تاریخ مناطق سیاحتی و تاریخی کشور؛برگزار گردید.

بازدید از محوطه ی باغ و حمام فین ، خانه های تاریخی شهر کاشان وهمچنین منطقه سیاحتی نیاسر وآشنایی باروش گلابگیری سنتی از جمله برنامه های برگزار شده ی این رویداد فرهنگی  بود.

. . .

اردوی زیارتی مشهد مقدس ویژه دانشجویان برادر وخواهر برگزار میگردد.

. . .
 
 • تعداد صفحات :2
 • 1  
 • 2  
 

پیوندها

. . .

جستجو

آمار پایگاه

 • کل بازدید :
 • بازدید امروز :
 • بازدید دیروز :
 • بازدید این ماه :
 • بازدید ماه قبل :
 • تعداد نویسندگان :
 • تعداد کل پست ها :
 • آخرین بازدید :
 • آخرین بروز رسانی :

رصد شما

IP